رکنا

دانشگر محروم شد، قایدی و نورافکن جریمه نقدی

دانشگر محروم شد، قایدی و نورافکن جریمه نقدی

دانشگر محروم شد، قایدی و نورافکن جریمه نقدی

رکنا: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای جدیدی درخصوص متخلفین صادر کرد.

به گزارش رکنا، بر این اساس، محمد دانشگر مدافع سپاهان به دلیل رفتار غیر ورزشی محروم و مهدی قایدی و امید نورافکن به دلیل اعتراض به داوری و نشراکاذیب جریمه شدند.

آرای کمیته انضباطی به شرح زیر است:

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

با توجه به نشر اکاذیب از سوی مهدی قائدی بازیکن استقلال تهران از طریق مصاحبه بعد از بازی با نساجی مازندران و بیان مطالبی در خصوص داوری، وفق مقررات به پرداخت پانصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (قابل تجدیدنظرخواهی)

محمد دانشگر بازیکن سپاهان اقدام به ارتکاب رفتار غیرورزشی در دیدار با آلومینیوم اراک کرده است که طبق مقررات وی به مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی و دو جلسه محرومیت (که یک جلسه آن به مدت شش ماه تعلیق می‌شود) از همراهی تیم خود از کلیه مسابقات محکوم شد. (محرومیت قابل اجرا و تجدیدنظرخواهی است)

امید نورافکن بازیکن تیم سپاهان به دلیل نشر اکاذیب از طریق مصاحبه با خبرگزاری‌ها پس از بازی مقابل پرسپولیس، طبق مقررات انضباطی به پرداخت پانصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ( رای قابل تجدیدنظرخواهی است)

محمد حسینی و مجتبی سرآسیایی، بازیکن و مربی تیم گل گهر به دلیل نشر اکاذیب و توهین آمیز و کذب علیه داور مسابقه که تخلفات انتسابی ایشان محرز و مسلم تشخیص داده شد.

بر این اساس، حسینی به پرداخت پانصد میلیون ریال و سرآسیایی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود که یک جلسه آن به مدت شش ماه تعلیق می‌شود و پرداخت ششصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند. (رای صادره قابل اجرا و تجدیدنظرخواهی)

کیوان بابادی مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان با افترا و نشر اکاذیب نسبت به جامعه داوری در مصاحبه پس از بازی مقابل سایپا اقدام مرتکلب تخلف شده است که با توجه به دفاعیات وی در جلسه انضباطی، تخلف وی محرز تشخیص داده است و به سه ماه محرومیت از حضور در ورزشگاه فوتبال کشور و همراهی تیم خود و نیز پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. (رای صادره از جهت محرومیت قابل اجرا و تجدیدنظرخواهی)

ادسون تاوارس سرمربی تیم صنعت نفت آبادان به دلیل نشر اکاذیب علیه داور از طریق مصاحبه با خبرگزاری‌های رسمی پس از مسابقه مقابل تیم مس رفسنجان، به پرداخت مبلغ پانصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (قابل تجدیدنظرخواهی)

دیدار تیم های هوادار تهران و مس رفسنجان برگزار و از سوی میلاد فاندر، مدیر رسانه تیم هوادار تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت تعلیقی از حضور در کلیه ورزشگاههای فوتبال به مدت ۶ ماه محروم شد و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.( رای در خصوص محرومیت قطعی و در خصوص جریمه نقدی قابل تجدید نظر است)

تیم هوادار تهران به دلیل داشتن ۷بازیکن اخطاری باید ۲۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.