ورزش3

26 اسفند 1401 20:8

وقتی منبع فساد تولید کنی باید آب گل‌آلود باشد؛/ منصوریان: اگر می‌گفتند برنامه بده فحش می‌دادم!

وقتی منبع فساد تولید کنی باید آب گل‌آلود باشد؛/ منصوریان: اگر می‌گفتند برنامه بده فحش می‌دادم!
وقتی منبع فساد تولید کنی باید آب گل‌آلود باشد؛/ منصوریان: اگر می‌گفتند برنامه بده فحش می‌دادم!

منصوریان: اگر می‌گفتند برنامه بده فحش می‌دادم!

علیرضا منصوریان انتقاد تندی نسبت به داوری مطرح کرد و معقد است آوردن VAR از نان شب برای فوتبال ایران واجب‌تر است.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا منصوریان پس از بازی پرحاشیه با گل گهر در جام حذفی در کنفرانس خبری بعد از بازی، در ابتدا گفت: پیشاپیش عید را تبریک می‌گویم. بعد از استادیوم آزادی، اصفهان و فولاد آره‌نا اینجا را یک استادیومی دیدم که می‌توان قشنگ فوتبال بازی کرد و به مسئولین استادیوم و هیئت فوتبال تبریک می‌گویم. صحبت‌هایم را به دو بخش تقسیم می‌کنم. روی صحبتم به هیچ عنوان گل‌گهر نیست چون گل گهر رقیب ما بود و پایاپای بازی می‌کردیم. به جز ضربه کی‌روش به آنها شانس هم ندادیم و همچنین ضربه کاشته‌ای که پشت تیرک خوابید، بازی پایاپای بود و سخت می‌شد گفت کی برنده می‌شود.

او در ادامه گفت: بخش اول صحبتم این است که یا مافیای فوتبال انقدر قوی است که نمی‌گذارند ویدئو چک بیاید یا شاید چیزی زیر میز آنقدر خوب می‌ماسد که این بحث را به تعویق می‌اندارند. وقتی بخواهی فساد را پیدا کنی باید آب را گل‌آلود کنی. اگر خودت منبع فساد تولید کنی باید آب گل‌آلود بشود! وقتی آب گل‌آلود و کدر شد همه کار می‌توانی کنی. در آب زلال همه چیز معلوم است. ما آب زلال‌مان در فوتبال ورود ویدئوچک است و صددرصد از نان شب واجب‌تر است. هفته پیش بازی کردیم و آقای زاهدی‌فر ۱۳ دقیقه وقت اضافه ما را نگرفت. فقط هفت، هشت دقیقه هواداران دو تیم هم را می‌زدند وقت کشی شد‌ پنج تا تعویض هم من و آقای ساپینتو کردیم. رفتم گفتم که چطور می‌شود هر وقت اسمت را در فولاد می‌آورند هم بدنه استادیوم و هم بدنه کارکنان استادیوم و کارکنان همه کهیر و جوش می‌زند! این از هفته قبل‌مان.

سرمربی فولاد در ادامه اعتراضش به داوری این هفته گفت: من این هفته به همه گفتم بازی سنگینی است و به هرکس هم که رسیدم زنگ زدم. از رئیس کمیته داوران زنگ زدم تا مسئولین فدراسیون فوتبال. گفتم بازی سنگینی است و داوری را بگذارید که این داور اگر هر اشتباهی می‌کند سهوی است و عمدی نیست‌. الان فوتبال برتر یا شبهای فوتبالی می‌خواهند کارشناسی بگذارند، اصلا برایم مهم نیست چون در تمام این سالها وقتی کارشناس گذاشتند چه برگشت و چه درست شد؟ خود کارشناس‌ها بین‌شان اختلاف است و می‌خواهند بگویند فلان کس گفت آره یا نه؛ چه فرقی به حال من و مردم خوزستان می‌کند؟ مگر می‌شود هر هفته صدای سرمربی‌ها در بیاید.

در این لحظه صدای در زدن بین صحبت‌های منصوریان شنیده شد و او به این موضوع واکنش نشان داد و گفت: بهشان یاد دهید وسط جلسه در نمی‌زنند. این ایراد هم به هیئت فوتبال خودتان است!

منصوریان در مورد انتخاب قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم ملی ادامه داد: قبل از اینکه به قسمت دوم برسیم به امیرخان بابت دو موضوع تبریک می‌گویم؛ یکی برد و یکی تیم ملی. چقدر تلاش کردند که این مرد بزرگ نتواند سرمربی تیم ملی شود. به عناوین مختلف آنقدر صبر کردند که ببینند x و y را می‌توانند راضی کنند. یادشان رفته او ۲۰۰۷ با یک پنالتی اوت شد. از آن زشت‌تر در تاریخ هشتاد ساله‌مان به کل لیگ گفتند برنامه دهید. اصلا مسخره بازی در اوج بود. الهی شکر به من نگفتند چون اگر می‌گفتند به آنها فحش می‌دادم! مسخره‌اش را در آورده‌اند و طوری شده بعضی دوستان صندلی تیم ملی را به تمسخر می‌گیرند. الحمداالله انتخاب عقلانی داشتند و این انتخاب می‌توانست پیش از جام جهانی باشد.

منصوریان اضافه کرد: بسیار کار سختی دارد چون روسیه هم به آسیا اضافه می‌شود مثل آن سالی که ازبکستان اضافه شد‌. از صمیم قلب آرزوی موفقیت می‌کنم و با تمام وجود از او حمایت می‌کنم. او رنکینگ بهترین مربی فوتبال ایران را در لیگ دارد و حقش بود در تیم ملی باشد.

ادامه دارد...

برچسب ها