اقتصاد آنلاین

بیت‌ کوین در ۱۲ ماه آینده به ۱۰۰ هزار دلار می ‌رسد!

بیت‌ کوین در ۱۲ ماه آینده به ۱۰۰ هزار دلار می ‌رسد!

در میان مشکلات جاری در صنعت بانکداری ایالات متحده، یکی از بنیان‌گذاران و مدیر اجرایی شرکت تجزیه و تحلیل داده‌های بلاکچینی مساری (Messari)، رایان سلکیس معتقد است که خریداران شرکتی می‌توانند روند صعودی بعدی قیمت بیت‌کوین را تقویت کنند.

اقتصاد آنلاین – حسین قطبی؛ رایان سلکیس (Ryan Selkis)، پیش‌بینی صعودی کاملاً جدیدی را در مورد قیمت بیت‌کوین (BTC) در آینده ارائه کرده است. رایان در صفحه توییتر خود گفت که انتظار دارد قیمت ارز دیجیتال برتر در ۱۲ ماه آینده به محدوده ۱۰۰ هزار دلار برسد.

به عنوان یکی از معدود حامیان پر سر و صدای بیت‌کوین در ایالات متحده، منطق ارائه شده توسط رایان در روز جمعه، برای هدف قیمتی ۱۰۰ هزار دلار بیت‌کوین بر خرید این رمزارز توسط مؤسسات متمرکز است. او در توییتر پیام زیر را منتشر کرد:

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

به گفته مدیر اجرایی مساری، بیت‌کوین را می‌توان در بحبوحه کاهش ارزش دلار آمریکا به عنوان پول سالم در نظر گرفت. بر این اساس، او خاطرنشان کرد که شرکت‌های حقوقی بزرگ، مانند میکرو استراتژی (MicroStrategy)، می‌توانند سریع‌تر از اقدام رگولاتورهای فدرال مبنی بر تعطیل کردن این نوع دارایی‌ها، به جمع‌آوری ارز دیجیتال بپیوندند.

او در توییتر گفت: «این (بیت‌کوین) یک شرط خوش‌بینانه برای آینده است، زیرا بیت‌کوین به عنوان یک قایق نجات و گزینه خروج مسالمت‌آمیز (از این بحران) در نظر گرفته می‌شود. اما نکته کلیدی این است که در حال حاضر بهترین سناریو برداشتن محدودیت‌هاست تا مؤسسات بتوانند آن (بیت‌کوین) را بخرند و در کنار ما از آن دفاع کنند».

بیت‌ کوین در ۱۲ ماه آینده به ۱۰۰ هزار دلار می ‌رسد!

چشم‌اندازی روشن برای بیت‌کوین

قیمت بیت‌کوین از زمانی که در نوامبر سال ۲۰۲۱ به بالاترین حد خود (ATH) در بالای ۶۸ هزار دلار رسید، در روند نزولی قرار گرفته است. زمستان بسیار سختی در سال گذشته در بازار ارزهای دیجیتال آغاز شد، تقریباً تا به امروز ادامه داشته است.

در طول چند هفته اخیر، بیت‌کوین به طور کلی انعطاف پذیری بیشتری را تجربه می‌کند. ارز دیجیتال پیشرو در حال حاضر با قیمت ۲۶۲۱۹ دلار معامله می‌شود که ۶.۳۵ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است؛ بنابراین، امروز یک رالی جدید بازار را رهبری کند.

در حالی که پیش‌بینی ۱۰۰ هزار دلاری رایان با این سطح قیمت فعلی بسیار فاصله دارد، اما تحلیل‌گران بیشتر بازار و طرف‌داران بیت‌کوین نیز پیش‌بینی‌های مشابهی ارائه کرده‌اند که علاقه معامله‌گران بیشتری را به عملکرد بیت‌کوین در آینده نشان می‌دهد.

سلب مسئولیت: سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و سایر عرضه‌ اولیه‌های آن‌ها (ICO) بسیار پرخطر و گمانه زنی است. این مقاله توصیه‌ای از طرف اقتصاد آنلاین یا نویسنده به عنوان سیگنالی برای خرید یا فروش رمزارزها تلقی نمی‌شود. از آنجایی که موقعیت هر فردی منحصر به فرد است، همیشه باید قبل از تصمیم گیری مالی با یک متخصص واجد شرایط مشورت شود.