مهر

28 اسفند 1401 14:18

«عیدی» مجموعه «سرودستان» پیش روی مخاطبان قرار گرفت

«عیدی» مجموعه «سرودستان» پیش روی مخاطبان قرار گرفت
«عیدی» مجموعه «سرودستان» پیش روی مخاطبان قرار گرفت

مجموعه موسیقایی «سرودستان» در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت و عید نوروز تک آهنگ «عیدی» را با صدای امیرحسین کاکازاده پیش روی مخاطبان قرار داد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیرحسین کاکازاده موسس مجموعه «سرودستان» با انتشار قطعه ای عیدانه و شاد با عنوان «عیدی» به استقبال عید نوروز رفته و به رسم همیشگی این قطعه را تقدیم به همه کودکان و مردم عزیز ایران کرده است.

در توضیح این قطعه آمده است:

مجموعه «سُرودستان» در سال ۹۵ آغاز به فعالیت کرد و تا کنون آلبوم های کودکانه و قطعات مناسبتی زیادی را برای کودکان و نوجوانان تهیه و تولید کرده است ، و همواره تلاش کرده است تا محتوایی متفاوت و جذاب برای کودکان و نوجوانان تولید نماید و این بار با قطعه عیدی فرا رسیدن این ایام را تبریک و شادباش گفته است.

در این قطعه عیدانه سعی شده است تا حال و هوایی متفاوت برای مخاطبین خود ایجاد کرده و مانند دیگر آثار «سرودستان» سعی در شناساندن مفاهیم گوناگون در قالب شعر و سرود را به کودکان و به اقوام مختلف داشته باشد.

قطعه «عیدی» با شعری از الهه فتحی و آهنگسازی امیر قدیانی تولید شده و نوازندگی گیتار کلاسیک با رسول محمدی و نوازندگی ویولن با اهورا خدامی بوده و میکس و مسترینگ توسط علی غلامی انجام شده است.