خبرگزاری فارس

قلعه‌نویی و کاپیتان تیم ملی در مراسم معارفه تیموریان چه گفتند؟

قلعه‌نویی و کاپیتان تیم ملی در مراسم معارفه تیموریان چه گفتند؟

مراسم معارفه مربی جدید تیم ملی فوتبال کشورمان در ساختمان پک و زمین شماره ۲ مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پس از جدایی رحمان رضایی از کادرفنی تیم ملی فوتبال کشورمان، امیر قلعه‌نویی تصمیم گرفت آندرانیک تیموریان، کاپیتان اسبق تیم ملی را به عنوان جانشین وی معرفی کند.

مراسم معارفه مربی جدید تیم ملی عصر امروز در ساختمان پک برگزار شد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

قلعه‌نویی در زمان معرفی تیموریان به بازیکنان، اظهار داشت: او به عنوان یک بازیکن خوب و مربی جوان، دعوت ما را قبول کرد. به هر حال همان طور که آدم تیم‌سازی می‌کند، باید در بحث مربیگری هم برای تیم ملی پشتوانه‌سازی کند‌. کاری که در سال ۲۰۰۶ انجام دادیم باید در بخش مربیگری هم انجام بدهیم. ۱۵_۱۰نفر از همکاران ما در آن تیم نیز اکنون سرمربی و مربی هستند. آندو هم اکنون اضافه شده و امیدواریم کمک کند.

تیموریان نیز پس از صحبت‌های قلعه‌نویی، عنوان کرد: برای همه دوستان خوبم در تیم ملی آرزوی موفقیت دارم‌. امیدوارم کار بزرگی در کنار هم انجام بدهیم.

پس از حضور بازیکنان در زمین چمن، احسان حاج صفی ضمن تبریک به تیموریان، گفت: دیگر شما نیاز به معرفی ندارید زیرا سال‌ها برای تیم ملی زحمت کشیدید‌. امیدوارم تجارب خود را در اختیار ما بگذارید تا در این راه سختی که داریم به ما کمک کنید تا در جام ملت‌ها موفق باشیم و بتوانیم مردم را شاد کنیم.

پایان پیام/