دیجیاتو

مدرسه داتین بوت کمپ آموزشی Administration را برگزار می‌کند

مدرسه داتین بوت کمپ آموزشی Administration را برگزار می‌کند

بوت‌کمپ آموزشی دوره Administration داتین به مدت دو ماه به صورت رایگان برگزار می‌شود.

بوت کمپ آموزشی دوره Administration مدرسه داتین از دوم اردیبهشت ماه 1402 برای فارغ‌التحصیلان رشته‌های فناوری اطلاعات و دانشجویان کارشناسی ارشد این رشته‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی داتین، این شرکت از سال‌های گذشته و با راه‌اندازی مدرسه داتین، امکانی را فراهم کرده تا دانشجویان و افراد مستعدی که برای ورود به دنیای حرفه‌ای کار تجربه کمی دارند، بتوانند با صنعت بانکداری و پرداخت آشنا و برای حضوری توانمند در بازار کار حرفه‌ای، آماده شوند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

حالا مدرسه داتین قصد دارد پس از برگزاری بوت‌کمپ آموزشی امنیت، در روزهای ابتدایی سال 1402 نیز بوت کمپ آموزشی دوره Administration را برای فارغ‌التحصیلان رشته‌های حوزه‌ فناوری اطلاعات و دانشجویان کارشناسی ارشد این رشته‌ها برگزار کند.

مفاهیم مدیریت سیستم‌­ها، مفاهیم شبکه، معماری سیستم‌های کامپیوتری و نحوه کار آن‌ها، مفاهیم پایه‌ای سیستم‌­ها، اصول برنامه‌نویسی و نحوه کار سیستم‌عامل و پایگاه­‌های داده از جمله سرفصل‌های این دوره آموزشی است.

متقاضیان ثبت‌نام در این بوت کمپ آموزشی می‌توانند از 7 تا 20 فرودین‌ماه با ارسال ایمیل به مدرسه داتین school@dotin.ir نسبت به حضور در این بوتکمپ آموزشی اقدام کنند.

رزومه‌های متقاضیان این بوت‌کمپ، در دو مرحله غربال می‌شود؛ نخست توسط کارشناسان واحد توسعه سرمایه‌های انسانی داتین و در مرحله دوم توسط تیم فنی تا مهارت‌ها و توانمندی‌های افراد محرز شود. برگزاری این بوت کمپ برای ۲۰ نفر برنامه‌ریزی شده و کسانی که بتوانند در این دو مرحله، ارزیابی موفقی را پشت سر بگذارند، یک ایمیل پذیرش ارسال می‌شود.

بوت‌کمپ آموزشی دوره Administration با تدریس «سهیل‌ کیا»، کارشناس ارشد عملیات پایگاه داده داتین از دوم اردیبهشت 1402 آغاز و به مدت دو ماه به‌صورت رایگان ادامه خواهد داشت.

جلسات آموزش دو روز در هفته شامل یکشنبه و سه‌شنبه از ساعت 9:30 تا 11 برگزار که دو جلسه اول آن حضوری و سایر جلسات به‌صورت خودآموز دنبال می‌شود.

درنهایت، کسانی که بتوانند دوره Administration را با موفقیت پشت سر بگذارند، گواهینامه پایان دوره دریافت می‌کنند و جذب تیم‌های داتینی می‌شوند.