خبرگزاری فارس

از دریافت دلار تا یک صدای جنجالی؛ پای کمیته اخلاق به باشگاه تهرانی باز شد

از دریافت دلار تا یک صدای جنجالی؛ پای کمیته اخلاق به باشگاه تهرانی باز شد

با اسنادی که در کمیته اخلاق قرار دارد باید منتظر حکم عادلانه‌ای در خصوص مسئول تیم‌های پایه یکی از تیم‌های تهرانی‌ باشیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، فوتبال پایه در تهران در سا‌ل‌های اخیر بعضاً مورد دو استفاده دلالان و جولانگاهی برای این افراد بوده تا باعث شوند بازیکنان سفارشی یا پولی در تیم‌ها به عضویت دربیایند. در همین راستا و با تغییر و تحولاتی که در یک باشگاه تهرانی صورت گرفت فردی که در این باشگاه در زمینه فوتبال پایه مشغول به کار بود به دلیل اقدامات مورددار از سمت خود اخراج شد. این در حالی است که از این فرد مدارک و مستندات زیادی در دست است که حتی باعث شده پای کمیته اخلاق هم به این پرونده باز شود.

این فرد که سابقه فعالیت در فوتبال پایه تهران را هم دارد طبق اسنادی که از خودش به جای گذاشته اقدامات خود را به صورت دلاری انجام داده و با گرفتن دلار بازیکنان سفارشی را در باشگاه مدنظر مشغول به کار می‌کرده است که البته در دوران مدیریت جدید جلوی اقدامات این فرد گرفته شد و ضمن اخراج او، پرونده‌اش در اختیار کمیته اخلاق قرار گرفته و باید دید چه تصمیمی در خصوص این فرد گرفته خواهد شد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

در این مورد گفته می‌شود با سفارش فرد مورد نظر، فرزند یکی از مسئولان ورزشی هم در تیم مورد اشاره جذب شده بود که البته با اقدامات صورت گرفته، فرزند این مسئول هم از این باشگاه کنار گذاشته شد. در این بین موضوع عجیب اینجا است که از این فرد صدای ضبط شده‌ای هم وجود دارد که در آن علناً مشغول دلالی و نقل و انتقال بازیکن با ارقام دلاری است و مشخص نیست که این چطور توانست مدتی در تیم‌های پایه تهرانی مشغول به کار شده است. حالا در این بین همه نگاه‌ها به کمیته اخلاق است تا مثل گذشته با احکام عادلانه خود فوتبال پایه را از وجود دلالان و سودجویان پاک کند.

پایان پیام/