مهر

مربی موسیقی سارق از آب در آمد

مربی موسیقی سارق از آب در آمد

جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مرد سابقه داری که خود را در فضای مجازی به بانوان مربی موسیقی معرفی و پس از سرقت اموالشان متواری می شد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ، کارآگاه سعداله گزافی بیان داشت: در اواخر سال گذشته پرونده‌ای با موضوع سرقت به عنف اموال و مدارک هویتی خانمی به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

وی عنوان کرد: شاکی با حضور در پلیس آگاهی اظهار داشت، با مردی در فضای مجازی که خود را مربی موسیقی معرفی می‌کرد آشنا شده است و پس از قرار ملاقات برای آشنایی بیشتر، مرد فراری در یک فرصت مناسبی کلیه اموال با ارزش و مدارک هویتی وی را سرقت و به سرعت از محل متواری شده است. و از آن تاریخ دیگر از وی اطلاعی در دست ندارد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ ابراز داشت: با شیوه و شگردهای پلیسی و اطلاعاتی، هویت و مخفیگاه متهم که از مجرمان حرفه‌ای بود در جنوب تهران شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات پلیسی، متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی از کشف تعدادی اموال مسروقه از مخفیگاه متهم خبر داد و گفت: در بازرسی از این محل تعداد ۵ دستگاه تلفن همراه بدون کارتن به مارک‌های مختلف، ۷ عدد کارتن خالی گوشی موبایل با مارک آیفون و یک عدد گواهینامه مربوط به شخص ثالث کشف و توقیف شد. این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی در پی جوئی های اولیه به ۴ فقره سرقت و اغفال مشابه بانوان اعتراف و در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مال باختگان شناسایی شده است.

جانشین پلیس آگاهی پایتخت گفت: اقدامات تکمیلی در راستای روشن شدن زوایای پنهان موضوع در دست اقدام می‌باشد و با هماهنگی مقام قضائی متهم در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.