ایلنا

ساپینتو: به دنیا نشان می‌دهیم استقلال کیست

ساپینتو: به دنیا نشان می‌دهیم استقلال کیست

به گزارش ایلنا، تیم استقلال تهران در چارچوب مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال به مصاف ذوب آهن رفت و با نتیجه دو بر صفر به پیروزی دست پیدا کرد.

پس از این بازی استقلال به دلیل عدم پرداخت مطالبات آندره آ استراماچونی برای کسب مجوز حرفه‌ای از مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا حذف شد.

ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال که اعلام کرده بود رویای حضور در این مسابقات را در ذهن داشته طی پیامی خطاب به طرفداران اعلام کرد که مانند گذشته به فعالیتش ادامه می‌دهد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

ساپینتو طی پیامی نوشت: «بیش از هر زمان دیگری وقت آن است که همه در حمایت از استقلال دور هم جمع شویم. روزهای سختی برای باشگاه ماست، اما در این دوران است که به دنیا نشان می‌دهیم استقلال کیست. حمایت بی دریغ شما در این فصل ضروری بوده است. شما دوازدهمین بازیکن ما هستید، آن انرژی اضافی که در زمین به آن نیاز داریم.

رای طرفدارانی که من را به عنوان بهترین مربی ایران در این فصل متمایز کرد بسیار باعث افتخار من شد. این تنها به دلیل تعهد و تلاش زیاد بازیکنان میسر شد. متشکرم. ما هر روز به سختی کار خواهیم کرد تا هر هفته به شما شادی و خوشبختی بدهیم. با هم، ما به پیروزی ادامه خواهیم داد!»