برنا

کاهش قیمت انواع سکه و طلا در بازار/ بررسی وضعیت در مرکز مبادله و صرافی ها

کاهش قیمت انواع سکه و طلا در بازار/ بررسی وضعیت در مرکز مبادله و صرافی ها

در جریان معاملات امروز بازار ارز و طلا، قیمت دلار در مرکز مبادله و صرافی ها بدون تغییر باقی ماند.

به گزارش خبرگزاری برنا، دلار ‌امروز در مرکز مبادله ارز و طلا، در بخش اسکناس بدون تغییر، ۴۲ هزار و ۳۰۶ تومان و در بخش حواله‌ ۳۸ هزار و ۴۶۰ تومان کشف قیمت شد‌.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

دلار به نرخ توافقی صرافی امروز در بازار ارز تهران، در زمان تنظیم گزارش بدون تغییر به قیمت ۴۱ هزار و ۸۷۰ تومان خریداری و با نرخ ۴۲ هزار و ۳۷۰ تومان فروخته شد. ‌

امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۵ هزار و ۳۲۰ تومان معامله شد.

همچنین دلالان مقابل صرافی‌ها امروز قیمت دلار غیر رسمی را ۵۳ هزار تومان اعلام کردند. اما خریداری برای آن در بازار وجود نداشت.

* کاهش قیمت انواع سکه و طلا در بازار

امروز سکه امامی (طرح قدیم) در بازار بدون تغییر نرخ به قیمت ۲۹ میلیون تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به قیمت ۳۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه امروز در بازار بدون تغییر نرخ نسبت به روز گذشته، به قیمت ۱۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان نرخ‌گذاری شد، ربع سکه بدون تغییر نرخ به قیمت ۱۲ میلیون تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی با ۲۰۰ هزار تومان کاهش قیمت، به نرخ ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد. ‌

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا به قیمت ۲ میلیون و ۶۳۲ هزار تومان کشف قیمت شد و طلا در بازار نیز به قیمت ۲ میلیون و ۷۳۴ هزار تومان نرخ‌گذاری شد‌، همچنین هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۱ میلیون و ۸۴۷ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

انتهای پیام/