فرارو

(ویدئو) انفجار مهیب گاز خانگی در تبریز / ۸ مصدوم و ۲ کشته

عصر امروز یک شنبه براثر نشت گاز انفجار مهیبی در منطقۀ ولیعصرِ تبریز رخ داد. براثر این انفجار شیشۀ ساختمان‌های اطراف شکسته و برق این منطقه قطع شده است.

عصر امروز یکشنبه بر اثر انفجار گاز خانگی در طبقه دوم یک واحد چند طبقه مسکونی در تبریز، هشت نفر مصدوم شدند و دو تن جان باختند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وحید شادی نیا سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگاران*، در تشریح این خبر، گفت: عصر امروز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت، گزارش انفجار در منزل مسکونی در منطقه ولیعصر فلکه رودکی تبریز به مرکز اورژانس استان اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله پس از دریافت این گزارش، چهار دستگاه آمبولانس اورژانس و اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در این حادثه هشت نفر مصدوم شده بودند که توسط کارشناسان اورژانس تحت اقدامات فوریت‌های پزشکی به بیمارستان انتقال یافتند.

شادی نیا گفت: حال دو مصدوم بر اساس گزارش کارشناسان اورژانس وخیم بوده و تحت احیای قلبی ریوی به بیمارستان امام رضا (ع) انتقال یافتند که یکی از آنها جان باخت.

وی افزود: امداد رسانی ادامه داشته و اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود.

تعداد فوتی های انفجار ساختمان در تبریز به ۲ نفر رسید

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: تعداد فوتی های انفجار ساختمان فرهنگ شهر ولیعصر تبریز به ۲ نفر افزایش یافت.

محمدباقر هنر در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: تعداد مصدومان این حادثه هشت نفر بوده که ۲ دو نفر از مجروحان نیز بدحال شدند.

وی ادامه داد: بر اثر انفجار شدید یکی از واحدهای این ساختمان ۶ طبقه شیشه های ساختمان‌های اطراف شکسته و حتی برخی از دیوارهای واحدهای مسکونی تخریب شدند.

وی یادآور شد: هنوز علت حادثه معلوم نشده است به محض مشخص شدن اعلام می شود.