برنا

4 خرداد 1402 9:0

ثابت‌ایمانی: سپاهان؟ فعلا برای تصمیم گیری زود است/ می‌توانستم فصل بهتری داشته باشم

ثابت‌ایمانی: سپاهان؟ فعلا برای تصمیم گیری زود است/ می‌توانستم فصل بهتری داشته باشم

هافبک تیم فوتبال پیکان نسبت به شایعه حضورش در پیکان واکنش نشان داد.

غلامرضا ثابت ایمانی در گفتگو با خبرگزاری برنا، در مورد عملکرد عملکرد تیم پیکان در لیگ بیست‌ودوم اظهار داشت: لیگ بیست و دوم یکی از جذاب‌ترین فصل‌های فوتبال ایران بود رقابت در صدر جدول برای قهرمانی و در انتهای جدول برای بقا تا هفته آخر جذاب و مهیج دنبال شد. نمی‌شود گفت تیم پیکان فصل خوبی را داشت. ما از ابتدای فصل به دنبال کسب رتبه تک رقمی بودیم اما متاسفانه در جایگاه یازدهم جدول قرار گرفتیم. در این فصل ما یک تیم جوان و پر از انگیز بودیم که با هزینه کمی تیم بسته شد. این تیم با این بازیکنان و کادرفنی به طور حتم در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

وی در خصوص عملکرد خود در این فصل اظهار داشت: نمی‌خواهم بگویم از خودم راضی هستم یا خیر. می‌توانستم عملکرد بهتری داشته باشم اما فکر می‌کنم فصل بدی را پشت‌سر نگذاشته باشم و عملکرد خوبی از خود به ثبت رساندم هر چند اگر خوش شانس‌تر بودیم و تیم بهتر نتیجه می‌گرفت، من هم فصل بهتری داشتم.

هافبک پیکان در خصوص کار زیر نظر مجتبی حسینی گفت: من بسیار خوش شانس بودم که زیر نظر ایشان کار کردم. مجتبی حسینی مربی با اخلاق و شریفی است. در هفته‌های پایانی هجمه‌های را علیه‌اش ایجاد کردند که او مردانه ایستاد و جنگید. مجتبی حسینی مسلما آینده روشنی دارند و فکر می‌کنم هر بازیکنی برای موفقیت خود باید با او کار کند.

ثابت ایمانی که مورد توجه سپاهان اصفهان قرار گرفته در این خصوص این پیشنهاد گفت: برخی از تیم‌ها و مربیان لیگ برتری به من لطف داشتند و حالا با پایان رقابت‌های لیگ پیشنهاداتی دارم که در حال بررسی هستم. بهتر است اول خودم کمی صبورتر باشم تا بتوانم تصمیم درستی را بگیرم. اکنون زود است که بخواهم صحبتی در این باره داشته باشم. به امید خدا در هفته‌های پیش رو تصمیم خواهم گرفت.

انتهای پیام /