همشهری آنلاین

لژیونر استقلالی رسما جدا شد | اولین خرید فصل بعد آبی ها در راه ایران؟

لژیونر استقلالی رسما جدا شد | اولین خرید فصل بعد آبی ها در راه ایران؟

مدافع سابق آبی ها که قراردادش با آلتای اسپور تمام شده شایعاتی مبنی بر بازگشت او به فوتبال ایران و پوشیدن دوباره پیراهن استقلال وجود دارد.

به گزارش همشهری آنلاین محمد نادری ستاره ایرانی که سابقه بازی در تراکتور، پرسپولیس و استقلال را دارد، فصل گذشته را هم در لیگ دسته اول ترکیه و در ترکیب تیم آلتای اسپور سپری کرد. نادری که فصل گذشته و بعد از سقوط آلتای اسپور به لیگ یک ترکیه یک فصل قراردادش را تمدید کرده بود، حالا قراردادش تمام شده است.

درباره نادری با آلتای اسپور در لیگ دسته اول ترکیه در فصلی که گذشت هم عنوانی بهتر از دوازدهمی کسب نکرد وفقط توانست در این دسته بقا پیدا کند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

در چنین شرایطی او با انتشار پستی در اینستاگرام نوشته است:«پایان، بسیار به مبارزه خود افتخار می‌کنیم».

نادری که قراردادش با آلتای اسپور تمام شده شایعاتی مبنی بر بازگشت او به فوتبال ایران و پوشیدن دوباره پیراهن استقلال وجود دارد. اگرچه هیچ اظهارنظر رسمی در این خصوص انجام نشده اما به نظر می‌رسد دوران حضور او در آلتای اسپور هم به پایان رسیده باشد.

این مدافع چپ‌پای ایرانی حالا باید درباره آینده خود تصمیم بگیرد. او با پستی که امروز منتشر کرد به شایعات درباره جدایی اش از تیم ترکیه ای دامن زده و باید دید حالا که بازیکن آزاد محسوب می‌شود، چه تصمیمی در خصوص آینده فوتبالی خود اتخاذ خواهد کرد.