وقت صبح

یک شبکه جدید در صدا و سیما اعلام حضور کرد!

یک شبکه جدید در صدا و سیما اعلام حضور کرد!

معاونت صدا با راه‌اندازی «رادیو تبیین» در تلاش است در مدت زمان بیش از یک ماه، صدای ایران قوی و مقتدر را به گوش جهانیان برساند.

معاونت صدا با راه‌اندازی «رادیو تبیین» در تلاش است در مدت زمان بیش از یک ماه، صدای ایران قوی و مقتدر را به گوش جهانیان برساند.

به گزارش وقت صبح به نقل از ایسنا، معاونت صدا با راه‌اندازی «رادیو تبیین» در تلاش است در مدت زمان بیش از یک ماه، صدای ایران قوی و مقتدر را به گوش جهانیان برساند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

معاونت صدا در توضیح دلایل راه‌اندازی این شبکه چنین آورده است:

«تلاش‌ها و نقشه‌های متعدد دشمن در دنیای بین‌الملل، نشان می‌دهد، رسانه اصلی‌ترین زمین بازی برای قدرت‌های بزرگ قرارگرفته است، به همین دلیل رسانه‌ای که خود به عنوان قدرت ایفای نقش می‌کند باید مجهز و مسلط به جدیدترین ابزارها برای پیمودن این مسیر باشد.

کلان راهبرد جهاد تبیین که رهبر معظم انقلاب از آن به عنوان نقشه راه و محوری‌ترین کلید واژه عملکردی در حوزه‌های مختلف یاد کردند، می‌تواند در راستای بازنمایی صحیح و مکرر کارآمدی‌های انقلاب اسلامی در چارچوب گفتمان «ایران قوی و مقتدر» مسیر روشن و آفند رسانه‌ای را مهندسی کند، تا هم واقعیات نظام اسلامی، روشنگری و هم هجمه شدید رسانه‌های معاند خنثی شود.

از این رو معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران، با هدف گذاری رسانه‌ای برای حضور در این فضای بین‌المللی، اقدام به راه‌اندازی شبکه‌ای رادیویی با عنوان «رادیو تبیین» روی موج رادیوی فصلی این معاونت (۹۵.۵ مگاهرتز) با رویکردی تهاجمی، کنشگرانه، منظم و مترتب بر مطالبات عرصه اجتماع ایرانی برای جهاد تبیین کرده است.

رسالت اصلی این شبکه، تبیین کارکردهای جمهوری اسلامی، شناساندن وجوه ایران قوی و مقتدر، پیگیری خاص تاکیدات مقام معظم رهبری و تقویت موضع کنشگرانه و تهاجمیِ رسانه‌ای کشور در عرصه تهاجم ترکیبی و مقابله با نبرد نامحدود دشمن است.

«رادیو تبیین» از فردا ـ ۶ خرداد ـ تا ۲۷ تیرماه روی موج اف ام ردیف ۹۵.۵ مگاهرتز صدای ایران مقتدر را روی آنتن می‌برد.

علاقه‌مندان می‌توانند با شماره تلفن ۰۹۰۳۹۱۳۴۷۴۴ در فضای مجازی و سامانه ۳۰۰۰۰۹۵۵ به‌صورت پیامکی در ارتباط باشند. همچنین این شبکه رادیویی به‌صورت ۲۴ ساعته زنده و تصویری در بستر برنامه کاربردی ایران صا نیز قابل دریافت است.