برنا

خبیری: سجادی با حل کردن مشکل مالکیت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس نگرانی میلیون‌ها هوادار را رفع کرد

خبیری: سجادی با حل کردن مشکل مالکیت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس نگرانی میلیون‌ها هوادار را رفع کرد

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نسبت به صحبت‌های وزیر ورزش واکنش نشان داد.

حسین خبیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی برنا، در واکنش به اظهارنظر رسمی حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان مبنی بر حل شدن رسمی موضوع مالکیت پرسپولیس و استقلال گفت: مسئله‌ای که در این مدت باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شده بود بحث مالکیت مشترک با باشگاه استقلال بود. متاسفانه در این مدت برخی‌ها که از اخذ مجوز حرفه‌ای پرسپولیس ناراحت بودند یا نمی‌خواستند بپذیرند که پرسپولیس مجوز حرفه‌ای گرفته، داشتند القا می‌کردند که مالکیت مشترک دو باشگاه ممکن است باعث حذف پرسپولیس از آسیا شود.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وی ادامه داد: این‌ در حالی است که مدیران باشگاه پرسپولیس ماه‌ها شبانه روزی تلاش کردند تا استاندارهای کنفدراسیون فوتبال آسیا را رعایت کنند که همین مسئله را برخی‌ها برنمی‌تابیدند. خوشبختانه با اعلام رسمی دکتر سجادی نگرانی هواداران پرسپولیس و استقلال بابت موضوع مالکیت مشترک برطرف شد. این خبر خوبی برای هواداران دو تیم بود که نگران مالکیت مشترک بودند اما سجادی نگرانی میلیون‌ها هوادار پرسپولیس و استقلال برطرف کرد.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: سجادی نشان داد که دغدغه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را دارد و از تدبیر شایسته وزیر تشکر می‌کنیم. اظهار نظر وزیر بهانه را از آنهایی که با ترفند مالکیت مشترک می‌خواستند برای مجوز پرسپولیس مشکل درست کنند را گرفت.

خبیری خاطرنشان کرد: از روز شاهد هستم وزیر ورزش از ابتدا هم در جلسات و هم در مجامع بدون اینکه بخواهد دنبال رسانه‌ای کردن باشد به جد پیگیر تمام مسایل و رفع مشکلات و اخذ مجوز پرسپولیس و استقلال بود. جدیت و پیگیری وزیر و وزارتخانه برای برطرف کردن دغدغه هوادارن پرسپولیس و استقلال ستودنی بود. حالا اگر این وسط باشگاهی نتوانسته اشکالات خودش را به خاطر ضعف مدیریتی حل کند به وزیر ورزش ارتباطی ندارد چون سجادی برای درست کردن مشکلات کلان دو باشگاه تلاش کرد.

وی در پایان گفت: وقتی وزیر ورزش خودش قهرمان و ورزشکار باشد می‌تواند درد ورزش را حس کند و همیشه دغدغه ورزش و البته هواداران را دارد.

انتهای پیام/