ورزش3

6 خرداد 1402 2:30

روی ردیف 59، سیدجلال خیره به پرسپولیس نه ملوان

روی ردیف 59، سیدجلال خیره به پرسپولیس نه ملوان

سیدجلال حسینی فصلی کاملا متفاوت را در پرسپولیس سپری کرد.

به گزارش "ورزش سه"، حسینی یکی از محبوب‌ترین کاپیتان‌های تاریخ پرسپولیس است که پرافتخارترین بازیکن ایران نیز به حساب می‌آید. او وقتی به پرسپولیس در لیگ شانزدهم برگشت، رهبری تیم و خط دفاعی را به دست گرفت و مهره قهرمانی‌های تیم برانکو شد.

سیدجلال پس از پنج فصل متوالی بالا بردن جام قهرمانی، در نهایت در لیگ بیست و یکم پس از نایب قهرمانی تیمش از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. البته او خداحافظی متفاوتی داشت و در هفته سی‌ام مقابل فجر نیز در ترکیب اصلی قرار داشت و خداحافظی او از دنیای بازیگری نیز در هاله‌‌ای از ابهام بود اما در نهایت در تابستان گذشته پرسپولیس قرارداد جدیدی تحت عنوان مربی با شماره ۴ خود بست.

سیدجلال بلافاصله پس از پایان دوران بازی مشغول مربیگری شد و این بار با پوشیدن کیت کادرفنی به یحیی کمک کرد. البته مورد خاص حسینی این است که او به دلیل اینکه همچنان درحال گذراندن کلاس‌های مربیگری است، اجازه نشستن روی نیمکت را نداشت و در طول فصل همواره از روی سکوها نظاره‌گر بازی تیمش بود.

روی ردیف 59، سیدجلال خیره به پرسپولیس نه ملوان

او حالا با ظاهری متفاوت از دوران بازی و با ریش‌های سفید شده کار خود را در پرسپولیس ادامه می‌دهد و این فصل اولین جام خود در قامت مربی را نیز کسب کرد.

اگرچه از همین حالا شایعاتی مثل حضور او روی نیمکت ملوان شکل گرفته اما بعید است این اتفاق رخ دهد و هواداران پرسپولیس منتظرند، سیدجلال حسینی از فصل بعد روی نیمکت تیم و از فاصله‌ای نزدیک‌تر در بازی‌ها به تیم کمک کند. جالب اینکه در انتهای فصل گذشته نیز شایعاتی در مورد حضور او در ملوان در لیگ بیست و دوم برای آخرین سال بازی و خداحافظی از فوتبال با پیراهن این تیم شکل گرفته بود اما در نهایت حسینی به انزلی نرفت و با پیراهن پرسپولیس از دنیای فوتبال وداع کرد و مربی سرخ‌ها شد.

عکس: امیرحسین خیرخواه

برچسب ها