فرارو

(عکس) تصویری جالب از علیرضا فغانی در استرالیا

(عکس) تصویری جالب از علیرضا فغانی در استرالیا

علیرضا فغانی این روز‌ها مشغول استراحت است و برنامه‌ای برای قضاوت در دربی ۱۰۱ تهران ندارد.

بعد از دیدار استقلال و نساجی بود که برخی بازیکنان آبی پوش از کمیته داوران درخواست کردند که کمیته داوران از علیرضا فغانی، داور برجسته ایرانی فعال در استرالیا، در بازی فینال جام حذفی استفاده کند. استقلالی‌ها که اعتقاد دارند امسال از داوری‌ها بسیار ضربه خوردند، علاقه‌مندند که قضاوت فینال حذفی مقابل پرسپولیس به یک داور خارجی یا فغانی که سابقه حضور در ۳ و قضاوت در جام جهانی را دارد سپرده شود.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

درخواست حضور فغانی در ایران در شرایطی مطرح شده که این داور برجسته سال گذشته با تصمیم عجیب کمیته داوران از لیست الیت ایران کنار گذاشته شد سریعا به لیست داوران بین‌المللی اضافه شد و همین موضوع باعث شده تا روابط خوبی با مسئولان کنونی کمیته داوران نداشته باشد.

از سوی دیگر فغانی این روز‌ها با پایان رقابت‌های لیگ استرالیا در این کشور مانده و مشغول استراحت در کنار خانواده‌اش است. او که برای دیدار با خانواده خود هم به ایران نیامده، برنامه‌ای برای قضاوت دیدار استقلال و پرسپولیس ندارد و ترجیح می‌دهد اوقات فراغت را در استرالیا سپری کند.

او اگرچه مدت‌هاست هیچ مصاحبه‌ای انجام نداده و از فضای رسانه‌ای دور است، تصمیم گرفته حداقل تا زمان شروع مجدد لیگ استرالیا در فصل آینده از فوتبال دور باشد و بعد از آن برنامه‌های فشرده اش برای سوت زدن در لیگ و همچنان جام ملت‌های آسیا به عنوان یکی از داوران بین المللی استرالیا را پیش ببرد. در همین راستا تصویری از علیرضا فغانی منتشر شده که در گلدکوست، شهری در نزدیکی بریزبین استرالیا، مشغول ماهیگیری است و در تعطیلات به سر می‌برد.

(عکس) تصویری جالب از علیرضا فغانی در استرالیا

منبع: ورزش سه