ورزش3

ساسان کسالت داشت و نیمکت‌نشین شد/ آل‌نعمه: خوب بازی می‌کنیم و در جدول صعود خواهیم کرد

آل‌نعمه: خوب بازی می‌کنیم و در جدول صعود خواهیم کرد

آل‌نعمه اعتقاد دارد که در ادامه لیگ فولاد به رتبه های بهتری از جدول دست پیدا خواهد کرد.

مربی فولاد خوزستان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با شمس آذر شرکت کرد و شرایط این تیم را شرح داد و ابراز امیدواری کرد که با توجه به رویکرد خوبی که داشتند رتبه های بهتری در جدول را تجربه کنند.

احمد آل‌نعمه در باره شرایط مسابقه فردا اظهار داشت: فردا بازی خیلی مهمی مقابل شمس آذر قزوین داریم، نشان دادند تیم سخت‌کوش و خوبی هستند و مربی جوانی دارند، سعی می‌کنیم مقابل آنها نتیجه لازم را کسب کنیم، هفته گذشته با اینکه نتوانستیم امتیاز کامل را کسب کنیم اما نشان دادیم تیم خوبی داریم.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

او ادامه داد: تمرینات شادابی را پشت سر گذاشتیم، خسته نباشید می‌گویم به بازیکنان تیم و امیدوارم یک بازی خیلی خوب تماشا کنیم از فولاد خوزستان و شمس آذر و نتیجه لازم را کسب کنیم.

آل‌نعمه دباره شرایط این تیم گفت: بازی های خیلی خوبی را از فولاد دیدید و روند خوبی داشتیم، به شرایطی رسیدیم که می‌توانیم رتبه‌مان در جدول را خیلی بهتر کنیم و استارت این کار را از فردا آغاز خواهیم کرد.

مربی فولاد با اشاره به بازیکنان غایب این تیم گفت: چهار بازیکن غایب داریم به دلیل چهار اخطاره بودن نیستند و بازیکنان جانشین خوبی داریم و جوان های خیلی خوبی داریم که جای بازیکنان محروم را پر کنند.

آل‌نعمه درباره حضور ویسی در کنار خط عنوان کرد: او در هر تیمی که بوده همیشه فوتبال هجومی نمایش می‌گذارد، او در تمرینات هم همین روال را دنبال می‌کند، ساسان انصاری کاپیتان تیم است و هر بازی استراتژیک خاص خودش را دارد و نیمکت نشینی او به همین دلیل بوده و کسالت هم همراه داشت، در بازی های بعدی از او استفاده خواهد شد.

آل‌نعمه نسبت به پیشنهاد فولاد به یحیی گل‌محمدی گفت: درباره بازی صحبت کنید.