فرادید

(ویدئو) برخورد هولناک کامیون بدون راننده با جمعیت کودکان؛ ۲۹ نفر زخمی شدند

یک کامیون بدون راننده از دامنه تپه‌ای در منطقه سوزاک قرقیزستان به پایین حرکت کرد و دست‌کم ۲۹ کودک را که در یک جشنواره شرکت کرده بودند زیر گرفت.

فرارو- فیلم وحشتناک لحظه‌ای را نشان می‌دهد که یک کامیون بدون راننده ۲۹ دانش آموز را در جشنواره‌ای در قرقیزستان زیر گرفت. این کامیون توسط یک بستنی‌فروش استفاده می‌شد که ناگهان شروع به حرکت از سراشیبی به سمت جمعیت هزاران نفری کرد که اکثر آن‌ها در جهت مخالف ایستاده بودند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

به گزارش فرارو، در حالی که برخی از کودکان توانستند از مسیر حرکت فرار کنند، بسیاری دیگر چندان خوش شانس نبودند و در حالی که کامیون از میان جمعیت عبور می‌کرد یکی پس از دیگری کودکان را زیر گرفت.

بر اثر این حادثه دلخراش ۱۸ کودک در بیمارستان بستری شدند و ۸ کودک در مراقبت‌های ویژه بستری شدند. کودکان مجروح ۹ تا ۱۶ ساله بودند.

این حادثه تکان دهنده از چندین زوایای به تصویر کشیده شد، از جمله با یک پهپاد که بالای جمعیت در حرکت بود، در حالی که برخی از کودکان پرچم بزرگ قرقیزستان را در دست داشتند. بچه‌های دیگری دیده می‌شوند که روی چمن‌های کنار تپه نشسته اند.

بسیاری برای این رویداد - جشنواره‌ای که به حماسه ماناس، رویدادی که اهمیت فرهنگی قرقیزستان تعلق دارد - لباس‌های سنتی پوشیده بودند.

ناگهان در فیلم، کامیون در نمای بالاتر از تپه ظاهر می‌شود. راننده و نیرو‌های امنیتی وقتی متوجه شدند که وسیله نقلیه از کنترل خارج شده و به میان جمعیت بچه‌ها می‌رود، به سمت کامیون دویدند رآورد‌ها حاکی از آن است که این کامیون کوچک به سرعت ۳۰ مایل در ساعت رسیده است.

در یکی از گزارش‌ها آمده است که راننده فراموش کرده ترمز دستی را بکشد. پلیس تحقیقات اولیه را در مورد این حادثه آغاز کرده است.