خبرآنلاین

فامیل دور در تهران دستگیر شد

فامیل دور در تهران دستگیر شد

عامل قتل زن تنها در یکی از شهرهای کردستان، مرد آشنایی بود که به خاطر سرقت یک مشت طلا دست به جنایتی هولناک زد.

به گزارش خبرآنلاین،یکی از روزهای خرداد امسال به پلیس شهرستان دیوان‌دره واقع در استان کردستان خبر رسید که زنی با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

همشهری در خبری نوشت:جسد این زن سالخورده که به تنهایی در خانه‌اش زندگی می‌کرد، توسط فرزندانش پیدا شده بود. وقتی کارآگاهان جنایی در محل کشف جسد حضور یافتند، به تحقیقات میدانی پرداختند و دریافتند که زن تنها قربانی سرقت مرگبار شده است. تمام طلاهای این زن به سرقت رفته بود و بررسی ها حکایت از این داشت که سرقت از سوی آشنا صورت گرفته است چرا که آثار تخریب بر روی در و پنجره ها دیده نمی شد.

ماموران در گام بعدی به تحقیق از همسایه ها پرداختند که مشخص شد آخرین فردی که مهمان خانه مقتول بوده، از اقوام دور زن تنها بوده است. فامیل دور مقتول، مهدی نام داشت که وقتی کارآگاهان برای دستگیری او وارد عمل شدند، دریافتند که او شبانه از کردستان گریخته است.

همین کافی بود تا فرضیه قتل از سوی وی قوت یابد. در این شرایط بود که تحقیقات برای دستگیری مظنون اصلی پرونده آغاز شد تا اینکه یافته های کارآگاهان نشان داد او به پایتخت گریخته و در یکی از محله های تهران به صورت مخفیانه زندگی می کند. همین سرنخ کافی بود تا متهم روز گذشته در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شود. او دربازجویی ها به قتل زن تنها اعتراف کرد و انگیزه اش را سرقت طلاهای وی دانست.

او گفت: در جریان رفت و آمد به خانه مقتول، برق طلاهایش وسوسه سرقت به جانم انداخت. روز حادثه به بهانه دیدن زن تنها به خانه اش رفتم و به خاطر سرقت طلاهای وی، جانش را گرفتم.

پرونده این جنایت برای ادامه روند رسیدگی به دادسرای کردستان فرستاده شد.

۲۳۳۲۱۷