خبرآنلاین

اعضای باند سارقان خودرو در این محله پایتخت دستگیر شدند

اعضای باند سارقان خودرو در این محله پایتخت دستگیر شدند

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری باند سارقان حرفه‌ای و سابقه دار خودرو و محتویات خودرو خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، سرهنگ محمد افشار سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، عوامل کلانتری ۱۱۸ ستارخان در حال گشت زنی در خیابان پاییزان به یک دستگاه خودرو پراید مشکوک شده و پس از استعلام شماره پلاک آن، مشخص گردید که خودرو دارای سابقه سرقت است.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

برنا در خبری نوشت:سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: متهمان با رویت ماموران به سرعت و به شیوه بسیار خطرناکی متواری شدند و تعقیب و گریز آغاز شد.

سرهنگ افشار افزود: پس از مدت طولانی تعقیب و گریز و عدم توجه سارقان به ایست پلیس، ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح، خودروی متهمان را متوقف و آن‌ها را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: اعضای این باند سه نفره متشکل از دو نفر مرد ۴۰ ساله و یک نفر ۲۲ ساله بوده و دارای سوابق متعدد سرقت خودرو و محتویات داخل خودرو می‌باشند. شناسایی شکات و مالباختگان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت خاطرنشان کرد: متهمان به جرم خود مبنی بر سرقت محتویات خودرو معترف شدند و تحویل پلیس آگاهی تهران بزرگ برای کشف جرائم احتمالی شدند.

سرهنگ محمد افشار در پایان به شهروندان توصیه نمود که خودروهای خود را به تجهیزات ایمنی از قبیل قفل و دزدگیر مجهز نموده و از قرار دادن اشیا قیمتی و مدارک داخل خودرو خودداری کنند.

۲۳۳۲۱۷