خبرآنلاین

شبی برای فریده سپاه منصور / زهرا داودنژاد: این فیلم حاصل عشق است

شبی برای فریده سپاه منصور / زهرا داودنژاد: این فیلم حاصل عشق است

در نمایش افتتاحیه فیلم «این جمعیت قابل کنترل» از فریده سپاه منصور تقدیر شد و زهرا داودنژاد گفت: واقعا این فیلم حاصل عشق است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین -طبق گزارش رسیده، اکران خصوصی «این جمعیت قابل کنترل» شب گذشته ۲۸ خرداد ماه درپردیس سینمایی«چارسو» برگزار شد و پیش از نمایش فیلم محمد متین اوجانی کارگردان این فیلم سینمایی ضمن خوشامدگویی به حاضران گفت:«ساخت فیلمی که شبیه آثار کمدی روز سینمای ایران نیست و حال و هوای خاص خودش را دارد آسان نیست. این فیلم هم مشکلات خاص خودش را داشت. اما خوشحالم که اولین تجربه کارگردانی فیلم بلند من به این شکل رقم خورد.»

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

به گزارش ایسنا، اوجانی در ادامه از فریده سپاه منصور بازیگر نقش اصلی این فیلم سینمایی دعوت کرد تا روی صحنه برود. اوجانی پیش از تقدیر از فریده سپاه منصورتاکید کرد:« افتخاری بود کنار خانم سپاه منصور در این فیلم زندگی کردم. هنرمندی که در مکتب تئاتر بزرگ شدند و من لحظه، لحظه فیلم از او یاد گرفتم.»

فریده سپاه منصور که با تشویق حضار روی سن آمد، در جملات کوتاهی گفت :« وقتی می خواهم در یک جمع حرف بزنم، هول می شوم، من فقط بلدم بازی کنم. خواهش می کنم این فیلم را تبلیغ کنید، چرا که بسیار متفاوت است. از آقای اوجانی بسیار سپاسگزارم که من را برای بازی در این فیلم دعوت کرد و باعث شد که یک کار متفاوت بازی کنم.»

علیرضا استادی دیگر بازیگر اصلی این فیلم سینمایی نیز گفت: « امیدوارم که از دیدن این فیلم که حاصل تلاش های مستمر سینمای مستقل است لذت ببرید. خاطرم هست محمد متین اوجانی دو سال قبل، مثل بسیاری از کارگردان های دیگر درگیر پیدا کردن سرمایه گذار بود و دغدغه این را داشت فیلمنامه‌ای که نوشته بود را بسازد و روزی روی پرده سینما ببیند. از بچه های پشت صحنه سپاسگزارم. از بزرگانی مثل استاد محمود سماک باشی، خانم فریده سپاه منصور که ولی نعمت ما بودند. امیدوارم سال‌های سال سایه ایشان بالای سر فرهنگ، هنر و ادب این سرزمین باشد و از خانواده محترم داوود نژاد ممنونم و جای محمد رضا داوود نژاد عزیز امشب در میان ما خالی است.»

زهرا داوودنژاد هم در صحبت های کوتاهی گفت:« واقعا این فیلم حاصل عشق است، عاشقانه کار کردن تک تک افراد حاضر در پشت صحنه و جلوی دوربین. هر چند که اگر هنوز آدم‌ها به عاشقانه‌های دو سال پیش شان پایبند نباشند، ولی زمانی که ما این فیلم را می ساختیم، همه افراد به عاشقانه ترین شکل ممکن با هم یک کار واحد را انجام دادیم و من خیلی برای این فیلم شریف احترام قائلم و تشکر می‌کنم از آقای اوجانی برای اینکه این نقش را به من دادند.»

روناک برخوردار دیگر بازیگر این فیلم سینمایی نیز گفت:« در این فیلم همه با هم همدل بودیم و یکی از دلایل برکت پروژه وجود بزرگانی مثل محمود سماک باشی، محمد فوقانی، علی استادی، زهرا داوود نژاد، محمد رضا داوود نژاد و گل سر بد ما خانم فریده سپاه منصور بود که برای اولین بار نقشی به این زیبایی را بازی کردند که نمی دانم چرا تا به امروز چنین نقشی به ایشان پیشنهاد نشده بود.»

در پایان و پیش از نمایش این فیلم، شهاب پارسایی و سارا سلطانی که سرمایه گذاری این را برعهده داشتند، به نمایندگی از حامی مالی فیلم هدیه‌ای را به فریده سپاه منصور اهدا کردند.

محمود سماک باشی، محمد فوقانی، کاوه آفاق، هدا ناصح، علیرضا استادی، فریده سپاه منصور، زهرا داوود نژاد، روناک برخوردار، علیرضا معتمدی، مریم بحر العلومی، محمد حمزه ای، علی علایی، نسیم ادبی، سیاوش چراغی پور،مریم نراقی، امیرمحمد عبدی، مهدی رایگانی، علی کیان ارثی، حسین ناظریان و... از حاضران بودند.

۲۲۰۵۷