خبرآنلاین

جلایی پور به پزشکیان: سه وعده به ما بدهید /کنایه سلاح ورزی به جلیلی: شما که دولت سایه ساختید چرا یک برنامه به دولت ندادید؟

جلایی پور به پزشکیان: سه وعده به ما بدهید /کنایه سلاح ورزی به جلیلی: شما که دولت سایه ساختید چرا یک برنامه به دولت ندادید؟

یک فعال سیاسی اصلاح طلب خطاب به پزشکیان گفت: در حد ممکن می‌خواهیم سه وعده ممکن به ما بدهید اول اینکه فراتر از شعارهای داده شده حداقل سه زن در جلسات کابینه حضور داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدرضا جلایی پور در همایش طرفداران پزشکیان در برج میلاد که شب گذشته برگزار شد، گفت: آقای پزشکیان برای ما انتخاب بین بد و بدتر نیستند انتخاب مثبت ایجابی است. وعده‌های دلگرم کننده داده‌اند تلاش برای رفع تحریم‌ها و نابرابری‌ها، گشایش اقتصادی و اجتماعی دادند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

بنابر گزارش ایلنا، وی ادامه داد: در حد ممکن می‌خواهیم سه وعده ممکن به ما بدهید اول اینکه فراتر از شعارهای داده شده حداقل سه زن در جلسات کابینه حضور داشته باشند. باز فراتر از دوره‌های قبل یک مدیریت اهل تسنن در کابینه شما حضور داشته‌باشد و دو استاندار اهل سنت داشته باشید. شما وعده دادید که صدای بی صدایان باشید.

شما که دولت سایه ساختید چرا یک برنامه به دولت مطلوب‌تان ندادید؟

همچنین بنابر گزارش ایلنا، حسین سلاح ورزی، رئیس پیشین اتاق بازرگانی ایران در همایش حامیان مسعود پزشکیان در برج میلاد عنوان کرد: دکتر محمد فاضلی ایراندوست، شریف، پاک سرشت و افتخار جامعه علمی ایران است، در میزگرد فرهنگی صداوسیمای میلی سعی کرد با صحنه آرایی به ایشان حمله و جسارت کند

او از هواداران پزشکیان در سالن برج میلاد درخواست کرد: در پاسخ به بی‌احترامی صداوسیما به دکتر فاضلی، ایستاده او را تشویق کنیم.

وی ادامه داد: عزیزان، زنان و دختران و مردان عزیز سه سال زندگی سخت را تجربه کردید، دره از آنچه که فکر می‌کنید به همه ما نزدیک تر است، سعی کردند یک ایران مجازی در ایتا و روبیکا و ..‌ درست کنند یک ایران مجازی ساختند و در ایران واقعی ما در زندگی روزمره با سختی های زندگی و مشکلات مواجه هستیم.

سلاح ورزی تصریح کرد: اگر در شرایط نرمال بودیم باید اغلب افرادی که در مورد عملکرد سه ساله دولت مرحوم رییسی آمار می‌دهند حتما باید به جرم گزارش غیرواقع محاکمه شوند.

وی تاکید کرد: آنچه که در این سه سال بر ما گذشت اقتصاد رفاقتی است. آقایان سه سال پیش ایرانی را تحویل گرفتند که سه میلیارد دلار بنزین صادر می‌کرد، سال گذشته بنزین وارد کردند. شما که امکان تامین شیر خشک کودکان را نداشتید، شما که انسولین را برای بیماران تأمین نکردید.

رییس پیشین اتاق بازرگانی ایران گفت: مگر این دولت در برنامه هفت هزار صفحه‌ای نگفت خودرو با کیفیت و ارزان به مردم می‌رساند؟ شما که دولت سایه ساختید و برای تمام امور و شئون برنامه و نظر دارید چرا یک برنامه به دولت مطلوب تان ندادید.

وی افزود: این دولت نسبت به تمام نهادهای مدنی مستقل از جمله سازمان نظام مهندسی و اتاق بازرگانی و .. دخالت کرده تا در ید اختیار دولت باشد و اگر این شیوه ادامه پیدا کند می‌ترسم در انتخابات انجمن اولیاء و مربیان هم دخالت کند.

سلاح ورزی ابراز داشت: اگر در ۱۴۰۰ رأی ندادید یا مانند امثال بنده رأی دادید از شما خواهش می‌کنم ۸ تیر پای صندوق های رأی بیایید تا با انتخاب دکتر پزشکیان زمینه‌ساز تغییر باشیم.

27215