خبرآنلاین

آخرین تصاویر از جنیفرلوپز کنار بن‌افلک/ عکس

آخرین تصاویر از جنیفرلوپز کنار بن‌افلک/ عکس

بن افلک و جنیفر لوپز در میان گزارش‌هایی از تنش در ازدواجشان، ۷۷ روز است که در انظار عمومی با همدیگر دیده نشده‌اند. آخرین باری که این زوج مشهور عکسی از خود منتشر کردند، به ۳۰ مارس بازمی‌گردد که دست در دست هم در خیابان‌های نیویورک سیتی قدم می‌زدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جنیفر لوپز، خواننده ۵۴ ساله، اخیراً زمان زیادی را در شهر نیویورک گذرانده است. او علاوه بر تبلیغ فیلم جدیدش در نتفلیکس به نام "اطلس"، به عنوان یکی از برگزارکنندگان مت گالا امسال، در پله‌های موزه متروپولیتن نیز حضور داشته است.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

لوپز همچنین مشغول فیلمبرداری "بوسه زن عنکبوتی" بود، فیلمی بر اساس موزیکال مشهور برادوی در سال ۱۹۹۳ که بر اساس رمان انقلابی مانوئل پویگ در سال ۱۹۷۶ ساخته شده است. در این فیلم، دییگو لونا بازیگر سریال Andor نیز حضور دارد.

در همین حال، گزارش شده است که بن افلک، کارگردان برنده اسکار، ۵۱ ساله، در حال فیلمبرداری "حسابدار ۲" در ساحل غربی است و همچنین در مراسم شوخی‌پردازی (Roast) تام بریدی در ۵ می شرکت کرده است. عدم حضور آن‌ها در انظار عمومی و انجام ملاقات‌های عمومی به صورت انفرادی، باعث ایجاد شایعات زیادی شده است.

روز چهارشنبه، مجله "این تاچ" ادعا کرد که یک "منبع آگاه" به آن‌ها گفته است که رابطه این زوج هنری به پایان رسیده است.

این منبع ادعا کرد: "آن‌ها نزدیک به دو دهه صبر کردند تا دوباره با هم باشند، اما در نهایت نتوانستند رابطه را حفظ کنند. آن‌ها همیشه به یکدیگر عشق خواهند ورزید، اما او نمی‌تواند او را کنترل کند و او نمی‌تواند او را تغییر دهد. هیچ راه ممکنی برای ادامه این رابطه وجود نداشت. "

این منبع آگاه به مجله گفت که بن افلک از خانه مجللشان خارج شده است تا "بر کار و فرزندانش تمرکز کند. "

در همین حال، وبسایت TMZ نیز گمانه‌زنی کرده است که بن افلک به طور دائم در خانه خود در برنت‌وود اقامت دارد و ادعا می‌کند که این خبر را با عکسی از او که با سرعت از خانه‌اش دور می‌شود، تایید کرده است.

این زوج مشهور - که اولین زوج قدرتمند بودند که نامشان را ترکیب کردند و "بنیفِر" نامیده شدند - یک رابطه عاشقانه عمومی پر فراز و نشیب داشته‌اند که از سال ۲۰۰۱ آغاز شد، زمانی که آن‌ها در فیلم "جیلی" با نقدهای منفی روبرو شدند.

این زوج برای ۱۸ ماه مورد توجه عمومی قرار گرفتند. مجلات زرد در آن زمان هر حرکت آن‌ها را پوشش دادند، از بازی در فیلم دیگری به نام "دختر جرسی" تا فیلمبرداری موزیک ویدیوی مشهور جنیفر لوپز به نام "جنی از بلاک. "

آخرین تصاویر از جنیفرلوپز کنار بن‌افلک/ عکس

۲۴۵۲۴۵