ورزش3

رونمایی از قرارداد ثبت شده در سازمان لیگ/ اختصاصی: رامین رضاییان بازیکن آزاد است!

رونمایی از قرارداد ثبت شده در سازمان لیگ/ اختصاصی: رامین رضاییان بازیکن آزاد است!

اختصاصی: رامین رضاییان بازیکن آزاد است!

پیگیری‌های خبرنگار "ورزش سه" از کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ نشان می‌دهد قرارداد رامین رضاییان با سپاهان به پایان رسیده است.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از مسابقه فینال حذفی میان سپاهان و مس رفسنجان و قهرمانی طلایی پوشان اصفهانی در این تورنمنت، خداحافظی رامین رضاییان از هواداران سپاهان خبری شوکه کننده برای اهالی فوتبال محسوب می‌شد.

ستاره ملی پوش و با تجربه سپاهانی‌ها بعد از بازی طوری صحبت کرد که نشان بدهد قصد جدایی از این تیم را دارد و فوتبالش را در تیم دیگری دنبال می‌کند. جالب اینکه بلافاصله بعد از صحبت‌های رامین مهدی آذربایجانی مدیرعامل باشگاه این مسئله را جدی نگرفت و فردای همان روز در مصاحبه‌ای جدید اعلام کرد که رامین رضاییان با سپاهان قرارداد دارد و نمی‌تواند خودسرانه تصمیم به جدایی بگیرد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

با این وجود طی روزهای گذشته مباحث زیادی پیرامون انتقال رضاییان به تیم‌های سرخابی پایتخت و حتی برخی تیم‌های خارجی مطرح شده است. رامین چند روز قبل در گفتگویی هم اعلام کرد دوست دارد یک چالش جدید و ماجراجویی تازه را در فوتبال تجربه کند که همین موضوع هم تاکید دوباره بر جدایی از سپاهان بود.

رونمایی از قرارداد ثبت شده در سازمان لیگ/ اختصاصی: رامین رضاییان بازیکن آزاد است!

از سوی دیگر سپاهانی‌ها بار دیگر بر داشتن قرارداد با رامین رضاییان تاکید کردند و او را بازیکنی خواندند که بدون اجازه باشگاه اصفهانی نمی‌تواند به تیم دیگری برود.

در چنین شرایطی خبرنگار "ورزش سه" از طریق کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ به بررسی قرارداد ثبت شده رامین پرداخت. پیگیری‌ها در این باره نشان می‌دهد قرارداد رضاییان که در سازمان لیگ ثبت شده در پایان لیگ بیست و سوم به پایان رسیده و از نظر سازمان لیگ این بازیکن با تجربه آزاد محسوب می‌شود.

از نگاه سازمان لیگ قرارداد رامین رضاییان با سپاهان به پایان رسیده و اگر این بازیکن با تیم دیگری هم قرارداد ببندد بازیکن آزاد محسوب شده و با توجه به قوانین قضایی به نظر می‌رسد سپاهانی‌ها نمی‌توانند ادعایی درباره این بازیکن داشته باشند.

رونمایی از قرارداد ثبت شده در سازمان لیگ/ اختصاصی: رامین رضاییان بازیکن آزاد است!

موضوع مهم اما تاکید باشگاه سپاهان درباره تحت قرارداد بودن رامین رضاییان است. اینکه مدیران باشگاه اصفهانی با علم به این مسئله که قرارداد ثبت شده رامین رضاییان در سازمان لیگ به پایان رسیده بارها از طریق افراد و رسانه‌ها خود اعلام کردند این بازیکن باید در اصفهان ماندگار شود موضوعی عجیب به نظر می‌رسد که شاید بتوان آن را در اتفاقات عجیب و غریب ابتدای فصل جستجو کرد‌؛ زمانی که باشگاه سپاهان در ماجراهای مربوط به سقف بودجه سقف بودجه اقدام به امضای متمم‌هایی کرده بود که بعدها از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تخلف شناخته شد و این باشگاه هم جریمه‌ای نقدی و سنگین را تجربه کرد.

حالا که محرز شده از نظر سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال رضاییان قراردادی با سپاهانی‌ها ندارد باید دید واکنش این باشگاه اصفهانی به این ماجرا چیست و آنها چه ادله‌ای را برای اینکه اثبات کنند رامین نمی‌تواند آزادانه به تیم دیگری برود رو خواهند کرد.