ورزش3

تمرین با شش نفر، دو ستاره با لباس شخصی / کمپ حجازی و بدترین پیش‌فصل استقلال!

تمرین با شش نفر، دو ستاره با لباس شخصی / کمپ حجازی و بدترین پیش‌فصل استقلال!

کمپ حجازی و بدترین پیش‌فصل استقلال!

تعدادی از بازیکنان استقلال با حضور در کمپ مرحوم حجازی، در اعتراض به عدم دریافت مطالبات خود، محل تمرین را ترک کردند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال وضعیت عجیبی را پیش از آغاز لیگ بیست و چهارم تجربه می‌کند. واگذاری به هلدینگ خلیج فارس و ابقای جواد نکونام، نوید روزهای خوب را به هواداران می‌داد و انتظار می‌رفت که آبی‌ها برای جبران فصل قبل، پرقدرت‌تر، پیش فصل را آغاز کنند ولی هرگز این اتفاق رخ نداده است.

در شرایطی که نخستین جلسه تمرینی استقلال در روز گذشته و بدون حضور ستاره‌های اصلی و مطرح تیم و با تعداد کمی از بازیکنان برگزار شد، تمرین امروز نیز با حضور فقط 6 بازیکن انجام شد که البته با اعتصاب برخی از بازیکنان این تیم نیز همراه گردید.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

بازیکنان استقلال بخش زیادی از مطالبات خود در فصول قبل را دریافت نکرده‌اند و قرارداد یازده بازیکن نیز به پایان رسیده است. آبی‌ها فقط دو بازیکن را جذب کرده‌اند و قرارداد سهرابیان و جلالی تمدید شده است که البته نفر دوم باید برای گذراندن دوران سربازی، راهی ملوان شود. با این شرایط عجیب و غریب، نکونام تصمیم گرفت تا تمرینات تیمش را آغاز کند ولی حتی خود او و دستیارانش نیز در کمپ حجازی دیده نشده‌اند!

در روزهایی که هواداران استقلال با طوفان توییتری و هشتگ‌های حمایتی از هلدینگ خلیج فارس خواستار واگذاری تیم محبوبشان به این شرکت پتروشیمی شده بودند، شاید تصور نمی‌کردند که اوضاع در این تیم و پس از واگذاری نیز بسیار بغرنج و نگران کننده پیش برود.

تمرین با شش نفر، دو ستاره با لباس شخصی / کمپ حجازی و بدترین پیش‌فصل استقلال! تمرین با شش نفر، دو ستاره با لباس شخصی / کمپ حجازی و بدترین پیش‌فصل استقلال!

با وجود اینکه اعضای هیئت مدیره مشخص شده‌اند، اما هنوز مدیرعامل استقلال مشخص نشده و معلوم نیست شخص نخست تصمیم گیرنده در این باشگاه چه کسی است. در حالیکه گفته می‌شد احمد شهریاری به عنوان نماینده هلدینگ در استقلال، تصمیمات کلان مالک جدید را اجرایی می‌کند، اما اثر فیزیکی نیز از او در تیم دیده نمی‌شود.

امروز بازیکنانی نظیر مهرداد محمدی، میلاد زکی پور، آرمین سهرابیان، ایمان سلیمی، سینا سعیدی فر و سامان تورانیان، محمدرضا خالدآبادی و... راهی کمپ مرحوم حجازی شدند تا در این جلسه تمرینی شرکت کنند ولی نفراتی چون مهرداد محمدی و آرمین سهرابیان که مطالباتی از فصل قبل دارند، با لباس شخصی راهی کمپ شده و سریعا محل تمرین را ترک کردند.

در لحظه نگارش این متن، ایمان سلیمی تنها بازیکنی بود که به صورت انفرادی درون چمن به تمرین می‌پرداخت و عجیب‌تر اینکه هیچ اثری هم از دستیاران سرمربی تیم در کمپ حجازی دیده نشد تا مشخص شود وضعیت استقلال بحرانی‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسید. ضمن اینکه جواد نکونام به همراه دخترش در کمپ حجازی رویت شد.

اعتصاب برخی از بازیکنان، عدم تمدید قرارداد با ستاره‌‌های کلیدی تیم، پرداخت نشدن مطالبات فصول قبل، جذب دو بازیکن خارجی با تصمیم هلدینگ، جذب نشدن برخی از بازیکنان مورد نظر نکونام، مشکلات مربوط به مجوز کاپیتان و سرمربی، انتخاب نشدن سرپرست تیم و... که همگی نشان می‌دهد حال استقلال در این روزها خوب نیست.

باید دید هلدینگ خلیج فارس که به عنوان مالک جدید استقلال و با پشتوانه مالی عظیم انتظارات را برای تشکیل یک تیم قدرتمند در ایران و آسیا بالا برده، بالاخره چه زمانی قصد دارد تا به وضعیت فاجعه بار کنونی تیم رسیدگی کند. جایی که اسامی نزدیک به این باشگاه در پشت صحنه در حال مدیریت تیم هستند و مشخص نیست تصمیم نخست در استقلال را چه کسی می‌گیرد!