ورزش3

مهدی قایدی یک فصل دیگر در کلباء/ فوری: ستاره لیگ امارات از دست استقلال پرید!

مهدی قایدی یک فصل دیگر در کلباء/ فوری: ستاره لیگ امارات از دست استقلال پرید!

فوری: ستاره لیگ امارات از دست استقلال پرید!

رسانه مطرح و معتبر اماراتی، از تمدید قرارداد قرضی مهدی قایدی با اتحاد کلباء و برای یک فصل دیگر خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، تلاش های استقلال برای جذب مهدی قایدی بی نتیجه ماند. همانطور که پیش از این نیز خبر داده بودیم، پروژه بازگشت وینگر بوشهری به جمع آبی ها با شکست همراه شده بود و این بازیکن به فوتبالش در خارج از کشور ادامه می دهد.

پس از پایان فصل قبل بود که استقلال و اتحاد کلباء رقابت سختی برای جذب مهدی قایدی داشتند. آبی پوشان نامه ای رسمی برای جذب این بازیکن را به باشگاه شباب الاهلی ارسال کردند که در این میان دو ادعای متفاوت وجود دارد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

مدیران استقلال مدعی هستند که پروژه جذب قایدی با احتساب مبلغ رضایت نامه و دستمزد این بازیکن، نزدیک به سه میلیون دلار هزینه داشته و به همین دلیل امکان جذب او مهیا نبوده است. از سوی دیگر، اخباری به گوش می رسید مبنی بر اینکه شباب الاهلی همه چیز را به مذاکره میان مدیربرنامه های قایدی و استقلال موکول کرده که در این میان، آبی ها تماسی با قایدی و یا نزدیکان او نداشته اند.

در هر صورت، پروژه بازگشت قایدی منتفی شده بود و حالا نیز رسانه سدد دقایقی پیش در خبری مدعی شده که باشگاه اتحاد کلباء پس از جلب نظر شباب الاهلی، موفق شده تا ستاره بوشهری را در تیم خود حفظ کند.

مهدی قایدی یک فصل دیگر در کلباء/ فوری: ستاره لیگ امارات از دست استقلال پرید!

سدد نوشته است: پس از رقابت شدید با استقلال ایران، کلباء موفق شد برای دومین سال پیاپی، قرارداد مهدی قایدی وینگر درخشان ایرانی، بازیکن شباب الاهلی و تیم ملی ایران را تمدید کند.

انتظار می رود که قایدی به زودی و پس از امضا رسمی قراردادش با کلباء، راهی اردوی خارج از کشور در اسلوونی شود. به احتمال فراوان، شهریار مغانلو نیز دیگر بازیکن ایرانی خواهد بود که به جمع ببرها اضافه می شود.