ورزش3

مرادمند دور از کمپ حجازی آماده می‌شود

مرادمند دور از کمپ حجازی آماده می‌شود

بلاتکلیفی مدافع باتجربه استقلال ادامه دارد و او البته تمرینات اختصاصی خود را پیش از مشخص شدن وضعیتش برای فصل آتی دنبال می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در شرایطی زیر نظر جواد نکونام تمرینات خود را برای فصل آتی استارت زده‌اند که هنوز تیم کاملی در اختیار کادرفنی این تیم قرار ندارد و البته بحث مطالبات نیز باعث شده تمرینات تحت شعاع این اتفاق قرار گیرد.

محمدحسین مرادمند مدافع باتجربه استقلال که پیش از این مذاکراتی برای تمدید قرارداد با آبی‌ها داشته و نسبت به ادامه حضور در جمع این تیم تمایل خود را به نمایش گذاشته بود، اکنون اما همچنان بعد از شروع تمرینات به نتیجه مثبتی در این هدف نرسیده است.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

در شرایطی که بحث آینده این مدافع باتجربه همچنان داغ دنبال می‌شود، اما باید دید چه زمانی شرایط توافق برای ادامه همکاری و تمدید قرارداد او با استقلال به نتیجه خواهد رسید. مرادمند البته این روزها دور از تمرینات قرار ندارد و به شکل اختصاصی کار را دنبال می‌کند تا در صورت ثبت قرارداد و مشخص شدن مقصد فصل آینده‌اش، از نظر بدنی شرایط مناسبی را دنبال کند.

مرادمند دور از کمپ حجازی آماده می‌شود

باید دید در این شرایط مرادمند بار دیگر با استقلال به توافق خواهد رسید یا مقصد دیگری را برای فصل آینده پیش روی او قرار خواهد گرفت و مدافع تاثیرگذار دو فصل اخیر آبی‌ها تصمیم دیگری در لیگ بیست و چهارم خواهد گرفت.