ورزش3

امیدوارم اسکوچیچ موفق باشد/ آقاجانپور: تراکتور همیشه باید بهترین تیم را ببندد

آقاجانپور: تراکتور همیشه باید بهترین تیم را ببندد

محمد آقاجانپور می‌گوید تراکتور همیشه باید بهترین تیم را ببندد و برای قهرمانی بجنگد.

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته بازی خداحافظی رضا خالقی‌فر از فوتبال در استان مازندران برگزار شد و در این بین محمد آقاجانپور هم در حاشیه این مسابقات با خبرنگاران گفتگویی را انجام داد: امروز روز خداحافظی رضا خالقی‌فر است. در تیم‌های لیگ برتری زیادی از جمله پرسپولیس، صنعت نفت و راه‌آهن بازی کرده و برای این فوتبال زحمت کشیده است. امروز هم دیدید که پیشکسوتان آمدند و با حضور گرمشان باعث خوشحالی وی شدند. این مراسمات حس خوبی دارد که پس از زحماتی که کشیده‌اند، از آن‌ها قدردانی می‌شود.

این بازیکن در مورد خریدهای جدید تراکتور گفت: تیم بزرگ و پرهوادارای است و همیشه باید بهترین تیم را ببندد و برای قهرمانی بجنگد چرا که مردم آذربایجان این لیاقت را دارند و این کمترین حق آنهاست.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

آقاجانپور با اشاره به بازگشت محمدرضا زنوزی به تیم تراکتور عنوان کرد: جا دارد از آقای زنوزی تشکر کنیم؛ امسال سال هفتم تیمداری وی در تراکتور است و او عاشق تیم است و این تیم مثل بچه‌اش می‌ماند و همه هزینه‌هایی که تقبل می‌کند، بدون چشم‌داشت است و با قلبش هزینه می‌کند. انشاالله شرایط بهتر شود و به تیمداری ادامه دهد.

مدافع راست سابق تیم‌های شهرخودرو و گل‌گهر در پایان درباره حضور دراگان اسکوچیچ در تیم فوتبال نیز اظهار داشت: «بله ما هم در سایت‌های خبری دیدیم و امیدوارم ایشان موفق باشند.»