ورزش3

تمرین فقط با حضور بازیکنان دفاعی:/ دو پست کلیدی استقلال در وضعیت نامعلوم!

تمرین فقط با حضور بازیکنان دفاعی:/ دو پست کلیدی استقلال در وضعیت نامعلوم!

دو پست کلیدی استقلال در وضعیت نامعلوم!

بازیکنان خط هافبک و حمله استقلال در تمرینات حاضر نشدند!

به گزارش ورزش سه، تمرین استقلال روز گذشته برگزار شد و 7 بازیکن در این تمرین حضور پیدا کردند و اولین جلسه تمرینی را برگزار کردند.

عمده بازیکنان اصلی و باتجربه استقلال در این تمرین غایب بودند، حسین حسینی، روزبه چشمی، صالح حردانی، بازیکنان خط حمله و بازیکنان خارجی استقلال در این تمرین حضور نداشتند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

سامان تورانیان، محمدحسین اسلامی، سینا سعیدی‌فر، ایمان سلیمی، میلاد زکی‌پور و محمدجواد کیا بازیکنانی بودند که در زمین چمن کمپ حجازی حضور پیدا کردند.

خط دروازه استقلال بدون حضور سیدحسین حسینی کاپیتان این تیم با حضور بازیکنان جوان تشکیل شده بود و این نکته مبهم تمرین استقلال بود، عدم حضور 2 کاپیتان اول استقلال روزبه چشمی و حسینی در اولین تمرین پیش فصل!

تمرین فقط با حضور بازیکنان دفاعی:/ دو پست کلیدی استقلال در وضعیت نامعلوم!

خط دفاعی استقلال بیشترین سهم را در حضور بازیکنان داشت،آرمین سهرابیان، محمدحسین مرادمند، رافائل سیلوا، ابولفضل جلالی، میلاد فخرالدینی و صالح حردانی ستاره‌هایی بودند که در این جلسه تمرینی حضور پیدا نکردند، البته ابوالفضل جلالی با لباس شخصی به همراه آرمین سهرابیان در کنار زمین حضور پیدا کردند.

از بازیکنان خط هافبک استقلال هم هیچکدام از بازیکنان حضور نداشتند تا وضعیت خط میانی آبی‌ها بلاتکلیف و نابسامان باشد، آرش رضاوند، جلال‌الدین ماشاریپوف، روزبه چشمی، زبیر نیک‌نفس غایبان تمرین آبی‌ها بودند.

خط حمله این تیم هم وضعیت مشابه‌ای داشت و هیچکدام از بازیکنان در تمرین حضور نداشتند و فقط مهرداد محمدی با لباس شخصی از کنار زمین مشاهده‌گر تمرین کوچک و بی‌رونق آبی‌ها بود!

حضور محمدحسین اسلامی و میلاد زکی‌پور دو بازیکن جدید استقلال از نکات قابل توجه این تمرین بود، به نظر می‌‌رسد روز شنبه بازیکنان خارجی این تیم به تمرینات اضافه شوند، تعدادی از بازیکنان اصلی این تیم با تمدید قرار داد به تمرینات اضافه شوند و ممکن است که بازیکن جدیدی هم جذب این تیم شود.